THK Kuşadası şube Başkanı Tamer Çetin'den Kurban Derisi Bağışı Çağrısı
THK Kuşadası Şube Başkanı Tamer Çetin, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde kurban derilerinin THK'ya bağışlanması çağrısında bulundu. Çetin, belediyelerin belirlediği kurban kesim alanlarında THK görevlilerinin bulunacağını ve derilerin burada toplanabileceğini belirtti. Derilerin bozulmaması için tuzlanıp katlanmasının önemini vurgulayan Çetin, vatandaşlardan bağış yapmalarını talep etti.